Oferta pracy

Manager Działu Zakupów Pośrednich (m/k)

Trenkwalder

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja zakupów oraz obsługa klienta biznesowego,

  • efektywne zarządzanie projektami w dziale zakupów pozaprodukcyjnych,

  • kontakt z dostawcami i magazynem zgodnie z procedurami i zasadami firmy,

  • nawiązywanie współpracy i skuteczna komunikacja z kluczowymi menedżerami i pracownikami zakładu,

  • monitorowanie efektywność projektu i przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczące kosztów, wydajności, jakości usług i usprawnień,

  • poszukiwanie kosztów oszczędnościowych projektów, dokumentowanie i przesyłanie do klientów, akceptacji za pomocą systemu e-Crib Cost Savings Ideas,

  • poprawa i rozszerzenie usług,

  • identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie,

  • zarządzanie zespołem zakupowym,

  • rozwiązywanie problemów z płatnościami i rozliczeniami klientów,

  • tworzenie i utrzymywanie bazy danych pozycji magazynowych, prowadzenie inwentaryzacji,

  • szkolenie klientów i pracowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów pośrednio produkcyjnych,

  • doświadczenie w obsłudze i koordynacji projektów zakupowych dla klientów biznesowych,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1),

  • znajomość pakietu MS Office i sprawnej obsługi komputera,

  • komunikatywność i umiejętności organizacyjne,

  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio w strukturach naszego klienta,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • miejsce pracy: Bielsko Biała.

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przewiń do profilu firmy