Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Działu Zakupów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma produkcyjna, światowy lider w swojej branży, w związku z dalszym dynamicznym
    rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice)
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • Kształtowanie optymalnej strategii zakupowej dla różnych kategorii komponentów produkcyjnych;
    • Zarządzanie zespołem kupców;
    • Nadzorowanie procesu wyszukiwania, selekcji i kwalifikacji dostawców;
    • Zarządzanie portfelem dostawców oraz rozwijanie relacji z dostawcami;
    • Prowadzenie negocjacji umów handlowych i warunków współpracy z kluczowymi dostawcami;
    • Inicjowanie i prowadzenie działań związanych z optymalizacją kosztów;
    • Nadzorowanie i ciągłe usprawnianie procesów w obszarze Zakupów.

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi w obszarze zakupów, mile widziane
      doświadczenie w międzynarodowej korporacji;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny;
    • Wysokie umiejętności negocjacyjne;
    • Determinacja w osiąganiu założonego celu oraz inicjatywa w działaniach usprawniających;
    • Wysokie umiejętności analityczne oraz wiedza z zakresu analizy kosztów;
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w systemie ERP/MRP oraz umiejętność
      czytania dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
    • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę;
    • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
    • Pracę w młodym zgranym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.