Oferta pracy

Manager działu zakupów

ES SYSTEM K SP. Z O.O.

  • Wrzosowa 10, Wolbrom
    Wolbrom, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wrzosowa 10

Wolbrom

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii zakupowej,

  • Ciągła dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów pod kątem ceny zakupu, wymagań jakościowych, terminowości dostaw oraz terminów płatności,

  • Prowadzenie oceny dostawców, udział w Audytach i procesie kwalifikacji dostawców,

  • Optymalizacja procesów zakupowych,

  • Analiza oraz dobór dostawców na rynku krajowym i zagranicznym, wyszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych,

  • Przygotowywanie budżetów zakupowych, raportów i analiz,

  • Bieżący nadzór nad statusem prowadzonych projektów zakupowych,

  • Zarządzanie magazynem materiałów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej na stanowisku managerskim, mile widziana branża chłodnicza,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Zarządzanie budżetem zakupowym na poziomie min. 200 mln zł,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność prowadzenie negocjacji,

  • Kompetencje interpersonalne,

  • Umiejętność zarządzania projektami,

  • Znajomość prawa w zakresie umów handlowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia, wyjazdy targowe,

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Firma ES SYSTEM K zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy ponad 700 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy