Logo Pracuj.pl

Manager Działu Zarządzania Inwestycjami

Credit Agricole Bank Polska S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadasz za zarządzanie procesami utrzymania ciągłości użytkowania powierzchni usługowych i biurowych oraz zadaniami inwestycyjnymi na terenie całej Polski dla spółek z grupy Credit Agricole Polska.
  • Jeżeli Twoje miejsce zamieszkania jest poza Wrocławiem - Twoja praca będzie wymagała również wyjazdów służbowych do Centrali Banku we Wrocławiu.
  • efektywnie zarządzasz zespołem w celu realizacji założonych planów i KPI działu
  • odpowiadasz za organizację procesu przygotowania i przebiegu prac budowlano-instalacyjnych powierzchni usługowych i biurowych (budowy/przebudowy)
  • dbasz o właściwy stan techniczny nieruchomości najmowanych lub stanowiących własność spółek z grupy Credit Agricole Polska
  • zarządzasz procesem obsługi w zakresie serwisów i przeglądów technicznych wymaganych prawem
  • nadzorujesz wykonanie i terminy realizacji obowiązków zawartych w umowach z Dostawcami
  • zapewniasz właściwe warunki pracy i obsługi klientów (zgodność z przepisami budowlanymi, sanitarnymi i bhp)
  • odpowiadasz za przygotowanie i realizację budżetu inwestycyjnego i utrzymania przy ograniczaniu ryzyk przekroczeń terminów i kosztów inwestycji
  • opracowujesz standardy i wytyczne techniczne
  • odpowiadasz za bieżącą kontrolę zgodności wydatków z zatwierdzonymi budżetami

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub pokrewne (inżynier)
  • masz min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i min 7-letnie doświadczenie w kierowaniu pracami inwestycyjnymi
  • potrafisz skutecznie zarządzać zespołem, motywować i zaplanować jego pracę
  • posiadasz umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu oraz ustalenia priorytetów zadań swoich i swojego zespołu
  • znasz Prawo Budowlane, przepisy dotyczące ochrony zabytków, użytkowania obiektów budowlanych oraz przepisy BHP i Kodeks Postępowania Administracyjnego
  • cechujesz się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi
  • odnajdujesz się w komunikacji i współpracy z osobami z innych jednostek w organizacji
  • posiadasz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • znasz programy MS Office, Norma Pro i AutoCad
  • masz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • jesteś mobilny/a i gotowy/a do częstych wyjazdów służbowych
  • cechujesz się terminowością i sumiennością oraz wysokim poziomem odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wellbeing

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Twój Zespół

Dział Zarządzania Inwestycjami wykonuje optymalne pod względem biznesowym jak i technicznym prace remontowo-budowlane oraz zarządza utrzymaniem technicznym powierzchni usługowych i biurowych spółek z grupy Credit Agricole Polska.

Programy dla pracowników

  • Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.
  • Dzielmy się wiedzą funkcjonuje w naszym banku od 2010 roku, kiedy powstała idea projektu który miał połączyć potrzebę zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.
  • MOVE&CO - rozwijamy i inspirujemy naszych managerów bo MOVE&CO to Managment, Opportunities, Values, Engagement & Connect, Cooperate, Co-develop, Communicate.
  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.
  • Innovation Lab, to zespół innowacji. W nim tworzymy i testujemy nowe idee, a te wybrane następnie przekształcamy w innowacyjne rozwiązania, które przynoszą nową wartość dla nas i naszych klientów.

Aktualne oferty pracodawcy
MDZ/12/WR

Manager Działu Zarządzania Inwestycjami, Szczecin