SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Manager E-commerce

SKIDDOU POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i zarządzanie sprzedażą internetową

  • Odpowiedzialność za sprzedaż i rozwój na platformach zagranicznych, a także sklepu internetowego

  • Zarządzanie polityką cenową, rabatową

  • Zarządzanie budżetem i kontrola jego realizacji

  • Zarządzanie i rozliczanie działań sprzedażowo-marketingowych

  • Prognozowanie dotyczące sprzedaży e-commerce w branży dziecięcej, informowanie o trendach oraz zmianach cen na rynkach PL i UE

  • Bieżący monitoring i analiza (sprzedaży, zapasów, trendów, konkurencji), elastyczne reagowanie na zmiany

  • Bieżące stymulowanie wzrostu sprzedaży oraz realizacja założonych targetów

  • Poszukiwanie efektywnych rozwiązań, narzędzi i pomysłów, które pomogą osiągnąć wspólne cele biznesowe

  • Współodpowiedzialność za spójność przekazu marketingowego we wszystkich wykorzystywanych kanałach

  • Przekładanie celów biznesowych marki/marek na cele w kanałach Digital, zawierające rekomendacje dotyczące doboru najlepszego rodzaju kanału, technologii

  • definiowanie współczynników KPI w działaniach digitalowych

  • Rozwój podległego zespołu i efektywne nim zarządzanie

  • Współpraca z innymi działami (głównie marketing, performance, BOK) oraz kluczowymi osobami w organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu sprzedażą internetową

  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Praktyczna znajomość: Wordpress, Magento, platform sprzedażowych (allegro, amazon, ebay), narzędzi sprzedażowych, narzędzi promujących sprzedaż (np. allegro ads)

  • Znajomość systemu integracji platform e-commerce

  • Mile widziana znajomość: BIG QUERY, narzędzi BI (np. Data Studio), SimilarWeb, Google Analitycs, Google Tag Manager, SEO, SEM, portali typu Ceneo lub innych portali trendo- i opiniotwórczych

  • Rozwinięte umiejętności logicznego myślenia i analityczne w zakresie mierzenia efektywności sprzedaży e-commerce

  • Orientacja biznesowa, postawa proaktywna i doradcza

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, ale także chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Podstawowe umiejętności statystyczne i wiedza na temat weryfikacji hipotez

  • Umiejętność promowania wybranych, rekomendowanych produktów

  • Umiejętność pracy nad poprawą efektywności sprzedaży w kanałach e-commerce

To oferujemy

  • Nastawienie na długofalową współpracę w ramach stanowiska ściśle współpracującego z kluczowymi osobami w spółce

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym na ulicy Kopanina w Poznaniu

  • Współpracę z około 40-osobowym zespołem managerów, doświadczonych specjalistów i ekspertów branżowych

  • Wysoki poziom samodzielności w zakresie rozwoju sprzedaży i funkcjonowania podległego obszaru biznesowego

  • Ogromny rozwój wraz z rozwojem spółki, możliwość realizowania własnych pomysłów i projektów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o elastyczne formy współpracy, niezbędne narzędzia pracy, dofinansowanie pakietu benefitów (pakiet medyczny, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na posiłki w bistro w biurowcu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki w bistro w biurowcu