Oferta pracy

Manager e-commerce - w modelu dropshipping

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

12 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla znanego klienta z branży Beauty poszukujemy Managera drogerii internetowej. Zatrudniona osoba, będzie współtworzyła i prowadziła sklep internetowe bazujący na modelu dropshipping.

Główne obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu sklepu internetowego drogerii,
  • nadzór nad wszystkimi procesami związanymi z funkcjonalnością sklepu,
  • aktywne poszukiwanie, pozyskiwanie i koordynacja wdrażania nowych dostawców i partnerów do działania w modelu dropshipping,
  • nadzór nad wdrożeniem nowych produktów,
  • udział w kreowaniu polityki marketingowej, cenowej oraz procedur,
  • praca nad wdrożeniem satysfakcjonującej obsługi klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych od podstaw,
  • doświadczenie w prowadzeniu działalności operacyjnej sklepu internetowego opartego o model dropshippingu,
  • wiedza na temat najnowszych rozwiązań stosowanych w e-commerce,
  • praktyczna wiedza na temat marketingu w e-commerce,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży FMCG.

Główne zalety stanowiska:

  • wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • współpraca oparta o dowolną formę rozliczenia preferowaną przez kandydata,
  • duża decyzyjność i swoboda działania,
  • możliwość zawiązania długofalowej współpracy,
  • udział w atrakcyjnym projekcie dla największych marek na rynku,
  • praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy