Oferta pracy

Manager e-commerce

Max & Mrau Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy to Łódź ale 2 dni w tygodniu możesz pracować zdalnie z Warszawy lub innego miejsca:)

  • tworzenie i realizację strategii sprzedaży i marketingu w kanale e-commerce

  • ustalanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży w kanale e-commerce

  • optymalizacja procesów sprzedażowych i działań marketingowych w kanale e-commerce

  • bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce

  • współodpowiedzialność za tworzenie rekomendacji i realizację ustaleń w zakresie rozwoju sprzedaży wielokanałowej oraz samej platformy sprzedażowej

  • współzarządzanie ofertą produktową i polityką cenową w kanale e-commerce - odpowiedzialność za wynik finansowy kanału e-commerce

  • zapewnienie właściwych standardów obsługi klienta detalicznego w kanale e-commerce

  • wskazywanie kierunków rozwoju oraz tworzenie wyróżników sklepu internetowego oraz samego brandu

  • zarządzanie pracą kilku osobowego zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu i e-commerce po stronie sklepów internetowych – minimum 3 lata

  • zaawansowana znajomość narzędzi i systemów marketingowo – sprzedażowych: kampanie PPC, SEO, Social Media

  • znajomość technicznego funkcjonowania platform sprzedażowych

  • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów

  • umiejętność komunikacji i prezentacji pomysłów

  • odpowiedzialność i dyscyplina pracy

  • umiejętność negocjacji

  • analityczne i strategiczne myślenie, ale nastawione na egzekucję, nie teoretyzowanie

  • doświadczenie w projektowaniu strategii marketingowej

  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej

  • chęć dojazdów 2-3 razy w tygodniu do Łodzi

To oferujemy

  • realny wpływ na kreowanie biznesu

  • wyzwania zawodowe,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • prywatne ubezpieczenie lekowe - 80% dofinansowania do zakupu leków na receptę,

  • wybór benefitów na platformie mybenefit.pl

  • łączenie pracy stacjonarnej ze zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Max & Mrau Sp. z o.o.

Max & Mrau to platforma sprzedażowa dla opiekunów zwierząt domowych. Sklep internetowy maxandmrau.pl oferuje szeroki asortyment produktów dla zwierząt i ich właścicieli – akcesoria, karmy, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

Na portalu znajduje się również sekcja edukacyjna z artykułami oraz poradami ekspertów dotyczącymi opieki nad zwierzętami i dbania o ich zdrowie.

Obecnie sklep Max & Mrau jest jednym z 10 największych e-commerce zoologicznych w Polsce.

Nad wszystkim pieczę sprawują pies i kot - Max i Mrau, którzy do swojego zespołu (do spółki epruf rozliczenia sp z o.o. która zajmuje się obsługą klienta sklepu) szukają: Specjalista ds. obsługi klienta sklepu internetowego

Przewiń do profilu firmy