Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager e-PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem firmy obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zadania, które chcemy powierzyć na tym stanowisku to:

    • Zarządzanie realizacją usług e-PR dla Klientów i rozwijanie produktów firmy w tym zakresie
    • Kierowanie kilkunastoosobowym zespołem kreującym opinie wzmacniające wizerunek naszych Klientów w mediach społecznościowych i szerzej w internecie
    • Skuteczne docieranie do osób o dużym wpływie na media, w szczególności społecznościowe - publikujących i wypowiadających się na temat naszych Klientów i ich produktów
    • Rozpowrzechnianie pozytywnych informacji o Klientach i ich produktach oraz umiejętne i przemyślane prowadzenie polemiki z ewentualnymi oponentami w internecie
    • Współpraca z ekspertami w zakresie tematyki związanej z produktami naszych Klientów oraz specyfiką rynku, na którym działają
    • Inicjowanie internetowych akcji medialnych wspierających Klientów, prowadzenie grup tematycznych na forach, chatów, blogów itp.
    • Inspirowanie zespołu i nadawanie kierunku działaniom podejmowanym na rzecz Klientów w mediach społecznościowych i w internecie
    • Systematyczny trening zespołu, w szczególności w zakresie umiejętności pisania (z uwzględnieniem niuansów w formułowaniu komunikatów marketingowych) oraz sztuki argumentowania tak, aby przekaz trafiał do przekonań i wartości odbiorców.

    Jeżeli więc:

    • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w realizacji działań w obszarze e-PR (np. w agencji e-PR, dziale e-PR lub marketingu w firmie)
    • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu usługami e-PR i kierowaniu pracą ludzi realizujących zadania w tym zakresie, szczególnie w obszarze marketingu szeptanego
    • Piszesz i publikujesz artykuły, w tym w mediach społecznościowych
    • Masz doświadczenie w prowadzeniu bloga lub innej formy przekazu internetowego, wymagającej
      regularnych wpisów, moderowania dyskusji itp. lub posiadasz doświadczenie dziennikarskie
    • Masz kierunkowe wykształcenie w obszarach: np. marketing, PR, e-PR, dziennikarstwo lub socjologia
    • Doskonale poruszasz się w mediach społecznościowych i rozumiesz specyfikę ich działania
    • Posiadasz umiejętność formułowania zwięzłych, treściwych wypowiedzi, w szczególności pisemnych
    • Umiejętnie zarządzasz zespołem w stylu trenerskim i coachingowym (uczenie i wspieranie)
    • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i interpersonalne
    • Potrafisz kreatywnie i innowacyjnie docierać do potencjalnych odbiorców za pośrednictwem mediów internetowych
    • Orientujesz się w świecie mediów tradycyjnych, znasz dziennikarzy oraz posiadasz umiejętność tworzenia i zarządzania kreacją atrakcyjnych dla nich komunikatów (mile widziane)
    • Potrafisz bardzo dobrze komunikować się w języku angielskim

    To zapraszamy Cię do naszej firmy, którą z sukcesem rozwijamy od kilku lat!

    Osobie, która zaangażuje się we współpracę z nami oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i pracy przy różnorodnych projektach, w tym z Klientami - najbardziej znanymi firmami w Polsce
    • Elastyczność w zakresie formy współpracy
    • Możliwość pracy w pełnym lub ograniczonym wymiarze czasu
    • Przyjazne środowisko i współpracę z osobami pasjonującymi się branżą internetową i mediami społecznościowymi;
    • Podstawową opiekę medyczną oraz elastyczne godziny pracy;
    • Wpływ na rozwój produktowy firmy i realizację jej strategii w bezpośredniej współpracy z Zarządem;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny.

    Osoby, które zainteresowała nasza oferta, zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniżej wskazanej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.