Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager e-PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-09-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z rozwojem firmy obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zadania, które chcemy powierzyć na tym stanowisku to:

  • Zarządzanie realizacją usług e-PR dla Klientów i rozwijanie produktów firmy w tym zakresie
  • Kierowanie kilkunastoosobowym zespołem kreującym opinie wzmacniające wizerunek naszych Klientów w mediach społecznościowych i szerzej w internecie
  • Skuteczne docieranie do osób o dużym wpływie na media, w szczególności społecznościowe - publikujących i wypowiadających się na temat naszych Klientów i ich produktów
  • Rozpowrzechnianie pozytywnych informacji o Klientach i ich produktach oraz umiejętne i przemyślane prowadzenie polemiki z ewentualnymi oponentami w internecie
  • Współpraca z ekspertami w zakresie tematyki związanej z produktami naszych Klientów oraz specyfiką rynku, na którym działają
  • Inicjowanie internetowych akcji medialnych wspierających Klientów, prowadzenie grup tematycznych na forach, chatów, blogów itp.
  • Inspirowanie zespołu i nadawanie kierunku działaniom podejmowanym na rzecz Klientów w mediach społecznościowych i w internecie
  • Systematyczny trening zespołu, w szczególności w zakresie umiejętności pisania (z uwzględnieniem niuansów w formułowaniu komunikatów marketingowych) oraz sztuki argumentowania tak, aby przekaz trafiał do przekonań i wartości odbiorców.

Jeżeli więc:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w realizacji działań w obszarze e-PR (np. w agencji e-PR, dziale e-PR lub marketingu w firmie)
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu usługami e-PR i kierowaniu pracą ludzi realizujących zadania w tym zakresie, szczególnie w obszarze marketingu szeptanego
  • Piszesz i publikujesz artykuły, w tym w mediach społecznościowych
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu bloga lub innej formy przekazu internetowego, wymagającej
    regularnych wpisów, moderowania dyskusji itp. lub posiadasz doświadczenie dziennikarskie
  • Masz kierunkowe wykształcenie w obszarach: np. marketing, PR, e-PR, dziennikarstwo lub socjologia
  • Doskonale poruszasz się w mediach społecznościowych i rozumiesz specyfikę ich działania
  • Posiadasz umiejętność formułowania zwięzłych, treściwych wypowiedzi, w szczególności pisemnych
  • Umiejętnie zarządzasz zespołem w stylu trenerskim i coachingowym (uczenie i wspieranie)
  • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i interpersonalne
  • Potrafisz kreatywnie i innowacyjnie docierać do potencjalnych odbiorców za pośrednictwem mediów internetowych
  • Orientujesz się w świecie mediów tradycyjnych, znasz dziennikarzy oraz posiadasz umiejętność tworzenia i zarządzania kreacją atrakcyjnych dla nich komunikatów (mile widziane)
  • Potrafisz bardzo dobrze komunikować się w języku angielskim

To zapraszamy Cię do naszej firmy, którą z sukcesem rozwijamy od kilku lat!

Osobie, która zaangażuje się we współpracę z nami oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i pracy przy różnorodnych projektach, w tym z Klientami - najbardziej znanymi firmami w Polsce
  • Elastyczność w zakresie formy współpracy
  • Możliwość pracy w pełnym lub ograniczonym wymiarze czasu
  • Przyjazne środowisko i współpracę z osobami pasjonującymi się branżą internetową i mediami społecznościowymi;
  • Podstawową opiekę medyczną oraz elastyczne godziny pracy;
  • Wpływ na rozwój produktowy firmy i realizację jej strategii w bezpośredniej współpracy z Zarządem;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny.

Osoby, które zainteresowała nasza oferta, zapraszamy do przesłania CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniżej wskazanej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się