Oferta pracy

Manager eksportu

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych

  • Współtworzenie planów ukierunkowanych na maksymalizacje sprzedaży i zysku

  • Pełna analiza rynku – działania konkurencji, aktualne trendy w branży

  • Tworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • Nadzór nad realizacją kontraktów zagranicznych

  • Przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów dla potrzeb Zarządu

  • Reprezentowanie firmy w spotkaniach handlowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację

  • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu i zarządzaniu obszarem eksportu

  • Wysoka orientacja na wyniki, kreatywność, dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność szybkiego reagowania w zmieniającym się środowisku biznesowym

  • Bardzo dobre umiejętności do pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym systemem benefitów

  • Ciekawą, stabilną pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Realny wpływ na rozwój i budowanie sukcesu organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy

Klient Pracuj.pl

Jedna z większych firm Produkcyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu doświadczonej osoby na stanowisko - Manager eksportu.

Przewiń do profilu firmy