Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager F&B / Manager gastronomii

HTI Sp. z o.o.

Krakowska 28

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie całym zespołem, profesjonalna organizacja pracy działu;

  • Dbałość o wysoką jakość oferty gastronomicznej;

  • Tworzenie procedur i standardów;

  • Przestrzeganie zasad HACCP, bhp;

  • Zarządzanie gospodarką magazynową;

  • Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych;

  • Nadzorowanie poziomu stanów magazynowych;

  • Reprezentowanie wizerunku restauracji i baru w hotelu zgodnie z procedurami hotelowymi;

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (delegowanie zadań, motywowanie i rozwijanie zespołu);

  • Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników;

  • Zapewnienie terminowego przepływu informacji, prawidłowej komunikacji między działami w hotelu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Dyspozycyjności i zaangażowania;

  • Dbałość o szczegóły, dokładność, precyzja, zmysł estetyczny;

  • Zdolności do szybkiego uczenia się;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilną pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość zdobycia doświadczenia;

  • motywujący system wynagradzania.