Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Finansowy

Came Poland sp. z o.o.O firmie

  • Okólna 48, Marki
    Marki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Came Poland sp. z o.o.

Okólna 48

Marki

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz raportów dla potrzeb konsolidacyjnych,

  • weryfikacja poprawności zapisów księgowych, informacji zawartych w deklaracjach podatkowych i sprawozdaniach finansowych,

  • nadzór w zakresie terminowości wykonywanych zadań,

  • udzielanie wsparcia merytorycznego,

  • praca w systemie SAP (moduł finansowy),

  • ścisła współpraca z zewnętrzną firmą księgową.

Nasze wymagania

  • znajomość i doświadczenie w pracy w środowisku SAP w module finansowym,

  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii księgowej,

  • wykształcenie wyższe i dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów księgowych i podatkowych,

  • pozytywne usposobienie i kontaktowość,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę w międzynarodowej firmie w młodym i dynamicznym zespole,

  • pracę stacjonarną, w godzinach 8-16,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Came Poland sp. z o.o. to firma z branży budowlanej/elektrotechnicznej.

Przewiń do profilu firmy