Oferta pracy

Manager Finansowy

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Chemirol Sp. z o.o.O firmie

  • Mogilno, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Mogilno (do uzgodnienia możliwość pracy zdalnej)

Numer ref.: Nr.Ref : MF/1/2020

Opis stanowiska:

  • wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych związanych z inwestycjami, finansami i projektami dotyczącymi dalszego rozwoju Spółki i Grupy,
  • realizacja procesu przyszłych i trwających inwestycji, fuzji i przejęć od strony finansów i rozliczeń, pomiar zwrotu i optymalizacja źródeł finansowania,
  • analiza wiodących procesów w przedsiębiorstwie oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień,
  • tworzenie wewnętrznych procedur,
  • nadzorowanie działów: Księgowości, Obsługi Administracyjnej oraz Rozliczeń,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych na potrzeby spółki,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pionie finansowo-księgowym na stanowiskach managerskich (mile widziane w spółce handlowej),
  • wykształcenie kierunkowe: finanse lub ekonomia – dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzania, księgowości, podatków, kontrolingu bądź audytu,
  • ugruntowana wiedza z zakresu finansów, kontrolingu, podatków i księgowości,
  • doświadczenie w analizie i optymalizacji procesów w przedsiębiorstwie,
  • doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami,
  • doświadczenie w procesach M&A,
  • wyjątkowy poziom umiejętności wielowątkowego działania,
  • zaangażowanie, samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych działów,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista i determinacja w dążeniu do celu,
  • umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu oraz ustalenia priorytetów zadań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ścisłą współpracę z Zarządem firmy,
  • udział w dużych i nowatorskich projektach,
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUH „CHEMIROL” Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w PUH „CHEMIROL” Sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez PUH „CHEMIROL” Sp. z o.o.”

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem:  www.chemirol.com.pl/dane-rekrutacja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy