Logo Pracuj.pl

Manager Finansowy

BIGRAM S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Wielkopolski.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za politykę rachunkową oraz podatkową w organizacji oraz zgodność ze standardami korporacyjnymi,
  • monitorowanie oraz odpowiedzialność za poprawność wszystkich księgowo-podatkowych obszarów działalności organizacji,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem finansowym (księgowość i podatki),
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS i inne),
  • raportowanie wyników finansowych do grupy,
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów finansowych w organizacji,
  • wdrażanie zmian w obszarze finansowym wynikających ze zmieniających się regulacji prawnych, optymalizacja procesów,
  • współpraca z zarządem, wsparcie managerów w kluczowych decyzjach finansowych.

Wymagania pracodawcy

  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wysoko rozwinięte kompetencje związane z motywowaniem, budowaniem i organizacją pracy zespołu,
  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP,
  • praktyczna znajomość aktualnych przepisów księgowych oraz podatkowych,
  • znajomość zasad funkcjonowania firm w ramach specjalnej SSE będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • pracę w stabilnej organizacji międzynarodowej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • bony żywieniowe

Od ponad 30 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Aktualne oferty pracodawcy
AC/FM/032023

Manager Finansowy, Środa Wielkopolska