Oferta pracy

Manager Floty

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za zarządzanie flotą samochodów w firmie oraz bieżąca koordynacja i kontrola ich dostępności;

  • zarządzanie wypożyczalnią pojazdów mechanicznych pracodawcy;

  • nadzór nad stanem technicznym pojazdów;

  • planowanie i koordynacja przeglądów okresowych oraz sezonowych akcji wymiany opon i materiałów eksploatacyjnych;

  • serwis pojazdów służbowych;

  • ewidencja kosztów eksploatacji samochodów;

  • ofertowanie i zakup nowych samochodów oraz sprzedaż pojazdów używanych;

  • pozyskiwanie ofert zakupowych na materiały do użytku wewnętrznego oraz dokonywanie zakupów na rzecz firmy;

  • zgłaszanie i likwidacja szkód komunikacyjnych;

  • nadzór nad kwestiami związanymi z ubezpieczeniem samochodów;

  • udział w targach z branży logistyczno-transportowej.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane o profilu technicznym;

  • umiejętność przygotowania harmonogramów, zestawień kosztowych, rozliczeń i raportów;

  • wiedza z zakresu budowy, działania i poprawnej eksploatacji pojazdów mechanicznych;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1);

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie ze stresem;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji;

  • ważne prawo jazdy kat. B.