Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager floty samochodowej - Fleet manager

Leo-Trans Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

6 0007 000 brutto / mies.
  • Milicz

    Milicz, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem obsługi floty

  • Utrzymywanie pojazdów w sprawności technicznej oraz gotowości do jazdy

  • Tworzenie, aktualizacja i kontrola procedur związanych z zarządzaniem flotą samochodową

  • Kontrolowanie stanów magazynowych części oraz wyposażenia pojazdów

  • Optymalizacja oraz kontrola kosztów floty

  • Koordynowanie napraw pojazdów

  • Współpraca z Brokerami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie ubezpieczeń floty samochodowej

  • Przemieszczanie samochodów do warsztatów

  • Likwidacja szkód komunikacyjnych i współpraca z zakładami naprawczymi

  • Kontrola tachografów

  • Kontrola przeglądów oraz rejestracja pojazdów w wydziale komunikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność krytycznego myślenia - balansowanie priorytetów oraz dostępnych zasobów

  • Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy własnej i innych, umiejętność motywowania zespołu

  • Dobra obsługa komputera zwłaszcza pakietu office (excell)

  • Znajomość podstaw mechaniki samochodowej, zasad budowy i działania pojazdów

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, otwarte i pozytywne podejście do ludzi w zespole

  • Umiejętność zachowania spokoju w sytuacjach stresowych, empatia, profesjonalizm i umiejętność Podejmowania racjonalnych działań w sytuacjach stresowych

  • Sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Postawa ukierunkowana na szukanie rozwiązań

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i determinacja w działaniu

  • Zdolność budowania autorytetu

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. C

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędna narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenie oraz perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • Dużą autonomię i możliwość realizowania swoich pomysłów

  • Szkolenia, imprezy integracyjne

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

  • Pracę w młodym, zgranym i zespole

  • Premie świąteczne

  • Śniadaniowe środy

Leo-Trans Sp. z o. o. Sp. K.

Firma Leo-Trans prowadząca działalność w transporcie międzynarodowym poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego/księgowej. Firma istnieje na rynku od 10 lat, tym samym może zagwarantować stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki dla osoby spełniającej odpowiednie wymagania.

Przewiń do profilu firmy

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do składania swoich zgłoszeń.