Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Gastronomii (K/M)

PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Operator Hotelowy, zajmujący się kompleksową obsługą inwestycji hotelowych, w związku z planowanym otwarciem w maju 2021r., 300 - pokojowego hotelu AC by Marriott, przy krakowskich Błoniach, poszukuje kandydatów na stanowisko

Osoba otwarta na nowe wyzwania, dla której celem zawodowym stanie się stworzenie niebanalnego miejsca

Opis stanowiska:

  • aktywne uczestnictwo w procesie pre-openingu
  • kompleksowe zarządzanie działem gastronomii, celem zapewnienia efektywnej działalności i realizacji wyznaczonych celów
  • opracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej
  • tworzenie i realizacja budżetu operacyjnego
  • wdrażanie rozwiązań, optymalizacja procesów, nadzorowanie przestrzegania standardów, z szczególnym uwzględnieniem procedur AC by Marriott
  • budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek
  • rekrutacja, nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obiekcie gastronomicznym o rozbudowanej strukturze – wymóg niezbędny
  • umiejętności kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem (znajomość zagadnień przychodowo - kosztowo – rozliczeniowych)
  • znajomości standardów sieciowych
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie do obsługi gastronomii)
  • umiejętności wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • pozytywnego nastawienia do klienta, kreatywności i nieszablonowego myślenia
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia
  • odpowiedzialne stanowisko w prestiżowym obiekcie, z perspektywą rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne