Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager handlowy

Syntom Metal Recycling sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców i odbiorców złomu

  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami firmy,

  • bieżące raportowanie wyników,

  • bieżąca współpraca z centralą Spółki.

Nasze wymagania

  • mile widziana znajomość branży złomowej metali kolorowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • zdolności negocjacyjne,

  • duża samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność, komunikatywność oraz umiejętność nawiązania i utrzymywania stałych relacji z klientami,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość co najmniej jednego języka obcego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • praca w firmie należącej do grupy kapitałowej Elemental Holding, która jest jednym z liderów rynku recyklingu w Europie,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,

  • niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania dalszego doświadczenia zawodowego,

  • współpracę z doświadczonymi pracownikami Spółki,

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

SYNTOM Metal Recycling jest częścią Grupy kapitałowej Elemental Holding S.A. – jednego z liderów recyclingu SAC, WEE, PCB

i metali kolorowych w Europie. Elemental Holding jest Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. SYNTOM jest wiodącą na polskim rynku firmą zajmującą się obrotem złomem metali kolorowych. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań w zakresie zagospodarowania odpadów metali.

Przewiń do profilu firmy