Oferta pracy

Manager Handlowy E-Commerce (cały Non Food)

Auchan

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii handlowo-promocyjnej w skali miesiąca dla całego asortymentu przemysłowego w kanale e-commerce (RTV-AGD, wyposażenie domu i ogrodu, zabawki, kultura, tekstylia)​,

  • Zarządzanie zespołem Managerów Handlowych E-Commerce odpowiedzialnych za swoje grupy asortymentowe.

  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży oraz każdej kampanii handlowo-promocyjnej.

  • Zaawansowana analiza konkurencyjności ofert na tle innych podmiotów w e-commerce.

  • Podsumowanie wyników sprzedaży w skali miesięcznej, zaplanowanie działań i omówienie strategii akcji handlowych na kolejne miesiące.

  • Zarządzanie procesami sprzedaży.

  • Czynny udział w budowaniu rocznego planu handlowego e-commerce.

  • Współpraca przy tworzeniu skutecznych tekstów promocyjnych i pozycjonujących produkty (doświadczenie SEO/SEM mile widziane).

  • Współpraca i negocjacje z kluczowymi partnerami i marketplacami.

  • Wdrażanie i rozwój nowych projektów i doskonalenie bieżących procesów.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letniego doświadczenie w pracy z kategoriami produktowymi w e-commerce na analogicznym stanowisku,

  • Umiejętności analizowania danych handlowych i rachunku wyników.

  • Nastawienie na osiąganie celów sprzedażowych.

  • Wiedza merytoryczna z zakresu analizy danych,

  • Chęć do ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności w tym szybko zmieniającym się obszarze.

  • Samodzielność, cierpliwość, kreatywność oraz chęć ciągłego testowania nowych rozwiązań.

  • Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętności handlowe i budowania relacji z klientami i partnerami.

  • Pasja do badania potrzeb konsumenta, umiejętność ich interpretacji i proponowania kreatywnych, rozwiązań spełniających te potrzeby.

  • Znajomość narzędzi i rozwiązań wspierających sprzedaż w obszarze e-commerce.

  • Silna umiejętność planowania, analitycznego podejścia i biznesowego sposobu myślenia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy

  • Plan wdrożenia i pakiet szkoleń od 1 dnia pracy

  • 10% rabatu na zakupy w Auchan na kartę Skarbonka

  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz)

  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych) ZFŚS (karty przedpłacone, karnety sportowe (Multisport), możliwość dofinansowania do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, możliwość otrzymania bezzwrotnej zapomogi)

  • Dofinansowanie posiłków

  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1200 PLN brutto

  • Akcjonariat pracowniczy,

  • Rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych (szkolenia stacjonarne, online, webinary, zdalny dostęp do platformy e-learningowej)

  • Rozwój zawodowy (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

  • Wolontariat w godzinach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • wolontariat w godzinach pracy

  • akcjonariat pracowniczy

  • dofinansowanie do posiłków