Logo Pracuj.pl

Manager Handlowy

AuchanO firmie

  • Kobylnica (pow. słupski)
    Kobylnica (pow. słupski), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • Wdrażanie strategii działu i realizacja polityki handlowej
  • Realizowanie wyznaczonych celów handlowych
  • Zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • Motywowanie, szkolenie i dbanie o ich rozwój

Nasze wymagania

  • Pasja do handlu
  • Ukierunkowanie na potrzeby klientów
  • Umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i samodzielność
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i zorientowanie na cel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną
  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet opieki medycznej
  • wolontariat w godzinach pracy
  • akcjonariat pracowniczy
  • karta Multisport
  • Super Rabat
  • dofinansowanie do posiłków

Manager Handlowy, Kobylnica (pow. słupski)