Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Handlowy

MACHINEPORTAL.COM sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie globalnej strategii sprzedaży internetowej platformy zakupowej e-commerce działającej w sektorze branży maszyn przemysłowych, części zamiennych do maszyn oraz komponentów do maszyn.

  • Analiza, monitorowanie oraz ocena efektów prowadzonych procesów sprzedaży.

  • Zbudowanie zespołu sprzedażowego – od podstaw oraz na własnych zasadach.

  • Zarządzanie ludźmi - wspieranie oraz weryfikowanie działań.

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych i poszerzanie sieci klientów B2B oraz dostawców.

  • Monitorowanie i analiza rynku krajowego, zagranicznego oraz działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie sprzedażowe w handlu. zagranicznym/doświadczenie w sprzedaży maszyn/części zamiennych maszyn lub doświadczenie w e-commerce.

  • Znasz i umiesz wykorzystywać techniki sprzedażowe i negocjacyjne.

  • Cechujesz się dojrzałością biznesową oraz szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać i nawiązać długoterminową współpracę.

  • Jesteś osoba ambitną oraz nastawioną na podbicie rynku międzynarodowego.

  • Posiadasz zmysł techniczny i analityczny, które pozwolą na zbudowanie strategii sprzedaży.

  • Masz predyspozycje do budowania i zarządzania zespołem.

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie (aby nie martwić się o jutro) oraz system prowizyjny (aby spełniać swoje marzenia).

  • Możliwość współtworzenia platformy internetowej o charakterze globalnym.

  • Okazję do działania w środowisku międzynarodowym (w tym możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych).

  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy – Ty będziesz budować i zarządzać zespołem.

  • Zdobycie obszernej wiedzy na temat maszyn ciężkich oraz e-commerce.

O nas

Wyobraź sobie, że zaczynasz pracę w firmie, która łączy ze sobą branżę maszyn przemysłowych z rozwijającym się e-commerce. Dwie dziedziny, które nie zwalniają tempa, brną do przodu oraz w połączeniu stanowią zagadnienie innowacyjne i nietuzinkowe. Wyobraź sobie, że to właśnie Ty dostajesz szansę, aby uczestniczyć w tworzeniu projektu na skalę światową. Co czujesz?

Potencjał, globalizacja, e-commerce, maszyny ciężkie – to słowa klucz, które związane są z firmą Machineportal sp. z o.o. Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz predyspozycje oraz ambicje, aby stworzyć własny zespół sprzedażowy od podstaw (na własnych zasadach!) oraz posiadasz zdolności analityczne, które doprowadzą do opracowania globalnej strategii sprzedaży to praca jest dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko Managera Handlowego i podbijaj z nami świat!