Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Handlowy Regionu - pompy ciepła, fotowoltaika klient B2B i B2C

COPERNICUS SUN S.A.

3 99930 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli poszukujesz firmy, która jest przygotowana do sprzedaży pomp ciepła, ma zaplecze magazynowe i monterów ZAPRASZAMY do współpracy!

  • skuteczne realizowanie planów sprzedaży

  • prowadzenie ciekawych spotkań i budowanie relacji z Klientami B2C i/lub B2B

  • prezentację kompleksowej oferty Copernicus Sun

  • wsparcie Klienta w podejmowaniu decyzji

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • efektywne działania promocyjne i marketingowe

  • inicjatywę i kreowanie nowych możliwości sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w skutecznej sprzedaży branża fotowoltaiczna i pompy ciepła

  • ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe

  • samodyscyplinę i motywację do działania

  • ambicję i otwartość na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe

  • dobrą organizację pracy własnej

  • pozytywne nastawienie do klientów i swojej pracy

To oferujemy

  • umowa współpracy B2B

  • zarobki na poziomie 4tys-25tys zł miesięcznie

  • możliwość budowania własnego zespołu – mile widziani lokalni liderzy

  • niezbędne i komfortowe narzędzia pracy

  • elastyczny system pracy

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji

  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na rozwój Copernicus Sun

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe a także partnerskie wdrożenie w struktury firmy

  • możliwość działania i rozwoju w dynamicznej branży odnawialnych źródeł energii

  • UWAGA: Poszukujemy tylko ambitnych osób, które chcą zarabiać w górnych granicach naszej oferty wynagrodzenia.

  • Jeżeli chcesz sprawdzić jak w prosty i łatwy sposób nasi klienci mogą zapoznać się korzyściami naszej oferty, wejdź na naszą stronę i wykonaj kalkulację www.CopernicusSun.pl/kalkulator.

O nas

„Ruszamy Słońce, wstrzymujemy rachunki”.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką akcyjną, która stawia sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizuje. Być może już w tym roku będziemy mogli się pochwalić debiutem giełdowym.

Działamy w branży odnawialnych i ekologicznych źródeł energii. Oferujemy nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i firm, które pozwalają im osiągnąć niezależność energetyczną oraz oszczędności finansowe.

Posiadamy lokalne oddziały w całej Polsce, w ostatnim kwartale zwiększyliśmy zatrudnienie dwukrotnie. Do końca roku 2022 planujemy, że nasz zespół będzie liczył blisko 500 osób. W roku 2024 chcemy dołączyć do grona 10 największych podmiotów w Polsce w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Wiedząc o tym, że nie samą pracą człowiek żyje, wspieramy różne inicjatywy społeczne/kulturalne/sportowe. W tym roku byliśmy sponsorem Copernicus Cup Toruń.