Oferta pracy

Manager Handlowy - Stażysta

Auchan

Auchan

Górczewska 124

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja działań handlowych

  • Wdrażanie własnych pomysłów

  • Analiza wyników sprzedaży i obserwacja działań konkurencji

  • Zarządzanie zadaniami i czasem pracy zespołu

  • Komunikacja z zespołem i reagowanie na bieżące sytuacje

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność min. 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy

  • Status studenta lub świeżo upieczonego absolwenta

  • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu

  • Pasja do ludzi oraz otwartość na relacje

  • Mobilność w zakresie danej aglomeracji miasta

To oferujemy

  • Możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem działów w sklepie

  • Fundament pracy na stanowisku managerskim w hipermarkecie

  • Zastrzyk wiedzy i nowych umiejętności

  • Wsparcie opiekuna przez cały okres stażu

  • Nowe znajomości i szkolenia z zakresu wykonywanego zawodu

  • Szansę na zatrudnienie po zakończeniu stażu na stanowisku Managera w oparciu o umowę absolwencką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy