Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager hotelu

Centrum Kongresowo-Szkoleniowe MagellanO firmie

5 0007 000 brutto / mies.

Centrum Kongresowo-Szkoleniowe Magellan

Żeglarska 35

Bronisławów (pow. piotrkowski)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie hotelu i realizację założonych celów biznesowych

  • dbałość o jakość świadczonych usług i dobre relacje z Gośćmi

  • nadzór nad pracownikami hotelu i bieżące prowadzenie szkoleń dla zespołu w zakresie obowiązujących standardów pracy

  • kompleksowe zarządzanie hotelem (część noclegowa, restauracyjna, spa & wellness)

  • kontakt z klientami biznesowymi i odpowiednia dbałość o powstałe relacje

  • kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu

  • współpraca z Zarządem w obszarze rozwoju działalności hotelu i planowaniu działań marketingowo-sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży hotelarskiej, gastronomicznej

  • umiejętności zarządzania zespołem

  • komunikatywność i umiejętności sprzedażowe

  • inicjatywa w poszukiwaniu rozwiązań i umiejętność podejmowania trafnych decyzji

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

  • kreatywności i samodzielności w działani

  • zdolności organizacyjnych i umiejętności nieszablonowego myślenia

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w obiekcie cieszącym się uznaniem gości

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia od wyników