Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Hotelu

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Kierownik
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Court Wellness&SPA

    W związku z nieustannym rozwojem Hotelu Court Wellness & SPA szukamy samodzielnego managera, który znajdzie przyjemność w prowadzeniu obiektu, udoskonalaniu go ku zadowoleniu Gości oraz w tworzeniu super atmosfery dla zespołu Pracowników.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne i kompleksowe zarządzanie hotelem,
    • Zarządzanie wszystkimi działami oraz bezpośrednie raportowanie właścicielowi,
    • Współtworzenie budżetów, polityki cenowej oraz strategii sprzedażowej, marketingowej oraz operacyjnej,
    • Rekrutacja i rozliczanie pracowników oraz szkolenia,
    • Utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek placówki,
    • Analiza wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów,
    • Codzienny udział w życiu hotelu,
    • Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz załogą,
    • Planowanie działań reklamowych i promocyjnych,
    • Ustalenie i kontrolowanie ustalonych standardów,
    • Skuteczne zarządzanie zespołem,
    • Reagowanie na trendy na rynku,
    • Przygotowywanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży i obłożenia placówki.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe – preferowane w obszarach zarządzania, hotelarstwa lub turystyki,
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 3 letnie,
    • Biegła znajomość języka angielskiego,
    • Wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu,
    • Umiejętność komunikacji i budowania relacji międzyludzkich,
    • Umiejętność wprowadzenia i przestrzegania dyscypliny pracy,
    • Kreatywność i operatywność,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Motywujący i atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Pracę na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do szkoleń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotel Court Wellness & SPA z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Hotel Court Wellness & SPA z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. B. Śmiałego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.