Oferta pracy

Manager Hotelu

Aparthotel sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Kraków, Polska
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aparthotel sp. z o.o. sp.k.

Kraków

Kraków

Obowiązki:

  • kompleksowe zarządzanie hotelem
  • zapewnienie wysokiej jakości usług i dbanie o dobry wizerunek hotelu podejmowanie i koordynowanie działań w zakresie zapewnienia  efektywnej działalności hotelowej, gastronomicznej, SPA i konferencyjnej Hotelu, maksymalizacja sprzedaży realizowanie celów marketingowych zarządzanie podległym zespołem pracowników bieżące raportowanie prowadzenie negocjacji handlowych w imieniu Hotelu budowanie relacji biznesowych z kontrahentami Klientami hotelu, w tym negocjowanie i ustalanie warunków współpracy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe, związane z zarządzeniem lub branżą hotelarską)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku managera hotelu
  • dobra znajomość branży i konkurencji
  • umiejętność skutecznego zarządzania zespołem pracowników - umiejętności sprzedażowe i marketingowe w zakresie oferty obiektu -dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt menedżerski,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • zniżki na korzystanie z usług gastronomicznych hotelu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy