Manager Hotelu

  • Rytro (pow. nowosądecki), Nowy Sącz, małopolskie
  • Kierownik
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PBM POŁUDNIE S.A. – warszawska spółka budowlana z wieloletnimi tradycjami – właściciel Hotelu *** PERŁA POŁUDNIA  w Rytrze

    Stanowisko:
    Miejsce pracy: Rytro okolice Nowego Sącza

    Opis stanowiska:

    Współpraca z Dyrektorem Hotelu w prowadzeniu obiektu, współtworzenie polityki cenowej, koordynacja działań w celu zapewnienia efektywnej działalności Hotelu, organizacja i zarządzanie personelem, rozwiązywanie bieżących problemów, zapewnienie wysokiej jakości usług, dbanie o dobry wizerunek Hotelu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku Zarządzanie / Hotelarstwo i Turystyka
    • Doświadczenie zawodowe min 5 lat w prowadzeniu hotelu min. 50 pokoi
    • Znajomość języka angielskiego
    • Dobra organizacja własnej pracy, elastyczność
    • Komunikatywność, kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość korzystania z infrastruktury hotelu
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Dużą samodzielność
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.