Oferta pracy

Manager – HR & People Development

KPMG

KPMG

Szczytnicka 11

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów z zakresu People & Change Management w środowisku transakcji fuzji i przejęć tj. HR due diligence, zarządzania zmianą, projektów doradczych z obszaru HR przy integracji (post merger integration) lub wydzieleniu części biznesu (separation / carve-out assistance)

  • planowanie i realizację niezbędnych analiz

  • koordynowanie pracy zespołu projektowego

  • udział w przygotowywaniu ofert usług doradczych dla potencjalnych klientów

  • kontakt z osobami zaangażowanymi w projekt ze strony klienta, ekspertami branżowymi oraz innych biur KPMG na całym świecie

Nasze wymagania

  • 4-5 letnie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru HR i zarządzania zmianą (People&Change Management)

  • znajomość rynku i trendów rynkowych w obszarze People&Change Management

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi

  • znajomość specyfiki transakcji fuzji i przejęć będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w budowaniu biznesu i wypracowywaniu długofalowych relacji z klientami

  • wykształcenie wyższe w profilu zarządzanie, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi

  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów

  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów

  • zaplanowaną ścieżkę kariery, możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • platforma kafeteryjna

Czym zajmuje się zespół?

Departament Deal Advisory skupia ekspertów KPMG, którzy specjalizują się w doradztwie finansowym i strategicznym dla klientów rozważających bądź przeprowadzających transakcje gospodarcze obejmujące sprzedaż, zakup bądź połączenie przedsiębiorstw, ich wycenę lub restrukturyzację finansową. Doradcy KPMG udzielają kompleksowego wsparcia na każdym etapie transakcji, dla strony kupującej lub sprzedającej.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy