Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager HR

dogadamycie.pl Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wszystkich procesów rekrutacyjnych w organizacji

  • współpraca z organizacjami zewnętrznymi (uczelnie, instytucje)

  • wprowadzanie danych do systemu ERP

  • prowadzenie Onboardingu, Outboardingu oraz Exit Interview

  • odpowiedzialność za proces, dane i materiały szkoleniowe na platformach, w tym platformie onboardingowej

  • działanie jako „Buddy” dla nowych pracowników (wprowadzenie, przekazanie niezbędnych informacji w ciągu pierwszych kilku tygodni)

  • odpowiedzialność za aktualność i dystrybucję wewnętrznych informacji firmowych, np. baza wiedzy, tablice kanbanowe, intranet

  • cykliczne badania kompetencji pracowników

  • cykliczne badania potrzeb szkoleniowych i planowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • wspieranie działań CSR

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)

  • dobra znajomość programu MS Excel & Power Point

  • otwartość na rozwój w obszarze "miękkiego HR" oraz zarządzania projektami

To oferujemy

  • pracę zdalną lub na miejscu w biurze w Koszalinie

  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach

  • pracę w kreatywnej atmosferze

  • udział w IV edycji naszej akcji #BiegienNaPomoc na rzecz hospicjum dla dzieci

  • pyszną kawę, która zagrzeje do działania

  • najlepszą lokalną wodę mineralną ;-)

Benefity

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

dogadamycie.pl to znana marka na rynku LSP (Language Service Provider). Zajmujemy się tłumaczeniami. Wspieramy firmy w procesach komunikacyjnych, pozwalając im dogadać się z instytucjami, kontrahentami i klientami z całego świata. W tym roku obchodziliśmy 10-lecie istnienia, które opisaliśmy w naszej książce „Dogadani od 10 lat – rozmowy o ludziach, tłumaczeniach, chodzeniu po górach i bieganiu po plaży”.

„Biznes nie ma granic”. Tymi słowami kierujemy się na co dzień, co przekłada się na intensywny rozwój w Polsce, jak i za granicą. Szukamy osoby, która będzie towarzyszyć nowym członkom zespołu i wprowadzi ich do naszej organizacji.

Lubisz pracować z ludźmi? Masz doświadczenie w dziale HR? Szukasz nowych wyzwań? Ta oferta jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy