Oferta pracy

Manager Inwestycyjny (M&A)

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.AO firmie

Rekrutacja zdalna

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A

Książęca 4

Warszawa

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
Manager Inwestycyjny (M&A)Numer ref.: Nr ref.: M&A/10/2020

Zakres zadań:

  • Prowadzenie analiz strategicznych pod kątem potencjalnych celów akwizycyjnych,
  • Strukturyzowanie projektów fuzji i przejęć,
  • Prowadzenie procesów M&A, w tym:
    • Koordynowanie doradców zewnętrznych i zespołów wewnętrznych,
    • Prowadzeniu due diligence, analiza rynków docelowych,
    • Organizowanie dokumentacji projektów w tym koordynowanie kompletności zgód korporacyjnych,
  • Tworzenie wycen celów akwizycyjnych,
  • Prowadzenie, koordynacja inicjatyw strategicznych,
  • Przygotowywanie materiałów i analiz na potrzeby Zarządu Giełdy i Rady Giełdy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – kierunki ekonomiczne,
  • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego w obszarach związanych z fuzjami i przejęciami/ corporate finance,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji i negocjacji biznesowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole i w środowisku rynku kapitałowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • Możliwość pracy zdalnej (w ograniczonym wymiarze miesięcznym).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy