Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Inwestycyjny Platformy Crowdfundingowej Navigator Crowd

Navigator Capital S.A.

8 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie projektów inwestycyjnych, w tym poprzez sieć własnych kontaktów, wydarzenia i konferencje branżowe

  • Zarządzanie projektami, procesem inwestycyjnym oraz procesem komunikacji z potencjalnymi emitentami

  • Przeprowadzanie analiz projektów inwestycyjnych: opłacalności finansowej, potencjału biznesowego, modelowanie finansowe, wyceny przedsiębiorstw

  • Opracowywanie rekomendacji dla Komitetu Inwestycyjnego

  • Negocjacje umów z Emitentami oraz dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia emisji

  • Zarządzanie pipelinem projektów i dealflow

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy dla funduszach venture capital, akceleratorze startupów lub przy ocenie potencjału i wartości startupów

  • Bardzo dobra znajomość runku spółek technologicznych (w tym startupów) oraz środowiska startupowego oraz rynku venture capital

  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami

  • znajomość metod wyceny przedsiębiorstw i analizy sprawozdań finansowych

  • wysoce rozwinięte umiejętności analityczne, wychodzenie z inicjatywą i zaangażowanie w pracę zespołu

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii lub zarządzania

  • kreatywność i proaktywność

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Realny wpływ na działalność spółki prowadzącej platformę crowdfundingową i grupy kapitałowej

  • Dużą samodzielność, możliwość inicjowania i wdrażania własnych rozwiązań

  • Zdobycie doświadczenia w najbardziej prestiżowej części sektora finansowego (giełda, IPO, fuzje i przejęcia, doradztwo strategiczne), przy ciekawych projektach

  • Bardzo duże możliwości rozwoju ze względu na dynamiczny rozwój grupy kapitałowej

  • Prywatna opieka medyczna i Karta Multisport

Navigator Capital S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa doradztwa inwestycyjnego, świadcząca usługi w zakresie pozyskiwania finansowania poprzez debiuty giełdowe (IPO), emisję obligacji korporacyjnych, crowdfunding oraz współpracę z funduszami Venture Capital (VC). Drugim filarem naszej działalności jest doradztwo w zakresie fuzji i przejęć (M&A), a trzecim konsulting biznesowy nakierowany na formułowanie i pomoc w definiowany strategii przedsiębiorstw.

Grupa Navigator Capital przez 15 lat swojego istnienia przeprowadziła ponad 140 transakcji, o łącznej wartości znacznie przekraczającej 4,3 miliardy PLN.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

W związku z budową platformy crowdfundingowej dedykowanej dla spółek innowacyjnych na etapie Pre-IPO, poszukujemy osoby do zarządzania procesem wyboru spółek będących potencjalnymi emitentami oraz przygotowania i przeprowadzenia kampanii crowdfundingowych.