Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager - Inżynier sprzedaży

ILC AUTOMATION sp. z o.o.O firmie

6 3007 000 brutto / mies.
  • Wysocka 48
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ILC AUTOMATION sp. z o.o.

Wysocka 48

Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy firmą działającą w obszarze Automatyzacji, Robotyzacji i Budowy Maszyn. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • rozwój i utrzymywanie długofalowych kontaktów biznesowych z klientami,
  • samodzielne opracowanie koncepcji oraz wykonanie wycen maszyn zrobotyzowanych według założeń klienta,
  • nadzorowanie i prowadzenie projektu w obszarze technicznym w branży automatyki i robotyki przemysłowej,
  • realizowanie projektu według założeń klienta, standardami i możliwościami technologicznymi,
  • analiza dostępności, wybór oraz testowanie nowych rozwiązań technicznych,
  • realizacja założonych planów sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowana: Automatyka, Mechanika, Elektryka lub pokrewne
  • min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w sprzedaży dla przemysłu automotive lub automatyki przemysłowej,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • praktyczna znajomość nowoczesnych technologii stosowanych w obszarach produkcji,
  • zaawansowane umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie w prowadzone projekty, sumienność,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych - spotkania z klientami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń z premią za osiągane wyniki sprzedażowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się firmie w branży przemysłowej,
  • środowisko sprzyjające rozwojowi oraz podnoszeniu kwalifikacji,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w zgranym zespole.

Ogłoszenie archiwalne