Oferta pracy

Manager IT w zespole ITBC

PwCO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zespołu konsultantów i programistów pracujących na projektach międzynarodowych,

  • Koordynacja prac zespołów i zarządzanie obłożeniem prac,

  • Prowadzenie rekrutacji do zespołów,

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z innymi biurami PwC na świecie,

  • Promowanie usług IT PwC Polska,

  • Raportowanie statusu prac i ryzyk,

  • Proponowanie zmian i rozwiązań optymalizacyjnych w realizowanych projektach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem / procesem lub zespołem (co najmniej 2 lata),

  • Dobra znajomość pojęć z zakresu korporacyjnych aplikacji IT (bardzo mile widziane doświadczenie w roli Analityka, Konsultanta IT lub Programisty),

  • Doświadczenie w budowaniu relacji, promowaniu usług lub aplikacji,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole),

  • Umiejętność współpracy z wieloma rolami w firmie: kierownikami projektów, programistami, analitykami i działami wewnętrznymi.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów wewnętrznych (m.in. analizy ryzyka wdrażanych aplikacji IT),

  • Doświadczenie z obszaru finansów czy księgowości, znajomość technologii IT.

To oferujemy

  • Praca z najlepszymi ekspertami z branży w międzynarodowym środowisku (większość czasu pracy),

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów,

  • Rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie i stabilnej pozycji na rynku,

  • Udział w ciekawych, strategicznych projektach,

  • Rozwój umiejętności i wiedzy z zakresu budowy, wdrożeń i utrzymania aplikacji biznesowych,

  • Praca na ambitnych projektach zmieniających biznes największej firmy doradczej w Polsce.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

PwC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Masz talent, wiedzę i doświadczenie oraz szukasz ciekawych wyzwań i projektów? Mamy dla Ciebie ofertę. Aktualnie, w związku z rozwojem naszej oferty budowy i utrzymania aplikacji biznesowych, poszukujemy osoby na pozycję: Manager IT w zespole ITBC

Przewiń do profilu firmy

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.