Oferta pracy

Manager IT

Seris Konsalnet Holding S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Seris Konsalnet Holding S.A.

Warszawa

Warszawa

Jesteśmy liderem branży ochrony. Od 25 lat dbamy o bezpieczeństwo. Ochraniamy ponad 3500 obiektów na terenie całej Polski. Zatrudniamy 18,5 tys. pracowników. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Manager IT

Zadania:

  • Realizacja projektów informatycznych zgodnie z harmonogramem oraz wysoką jakością
  • Aktywny udział w projektach biznesowych poprzez zapewnienie wsparcia w zakresie wykorzystania technologii informatycznych
  • Współpraca z dostawcami aplikacji biznesowych w zakresie rozwiązywania bieżących problemów eksploatacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań automatyzujących oraz usprawniających pracę
  • Monitorowanie zadań realizowanych przez podwykonawców aplikacji

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów informatycznych
  • Znajomość procesów oraz rozwiązań informatycznych wspierających procesy sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenia w zakresie automatyzacji procesów rozliczania czasu pracy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania niewielkim zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prosimy o zapoznanie się z Polityką bezpieczeństwa na stronie https://www.konsalnet.pl/ochrona_danych/

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).”
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy