Logo Pracuj.pl

Manager IT

Europ Assistance PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Europ Assistance Polska

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych Spółki, w tym: wdrażanie nowych systemów, archiwizacja danych, podejmowanie działań mających na celu pilne usunięcie ewentualnych awarii;
  • Wdrażanie i nadzór nad środkami technicznymi i organizacyjnymi zapewniającymi ochronę danych w systemach informatycznych;
  • Nadzór nad sprzętem informatycznym, kontrola jego eksploatacji oraz zapewnienie prawidłowej pracy; zakup sprzętu, oprogramowania i licencji zgodnie z zamówieniami Spółki;
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem (administratorzy i programiści): ustalanie priorytetów w codziennej pracy, nadzór nad kompetencjami, motywowanie;
  • Świadczenie merytorycznego wsparcia w trakcie spotkań handlowych z Klientami – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych;
  • Wdrażanie najlepszych rozwiązań i praktyk wynikających z nowoczesnych standardów pracy i strategii IT;
  • Tworzenie, rozliczanie i kontrola budżetu IT;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/menedżerskie;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu IT;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych lub udziału w projektach biznesowych z aspektem informatycznym;
  • Umiejętność prowadzenia analizy ryzyka z obszaru IT;
  • Znajomość zagadnień z obszaru cyberbezpieczeństwa;
  • Doświadczenie w relacjach z wykonawcami projektów informatycznych oraz z serwisem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z oferentami oraz przygotowywaniu umów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom co najmniej B2, z uwzględnieniem umiejętności czytania dokumentacji technicznej);
  • Praktyczna znajomość aktualnych rozwiązań i trendów w branży IT;
  • Umiejętność sprawnego zarządzania zespołem, wyznaczania i rozliczania celów;
  • Umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem;
  • Komunikatywność i otwartość na zmiany;
  • Zdecydowanie, asertywność i opanowanie.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy i brak niezdrowej rywalizacji;
  • Ciekawą pracę, w której nie ma miejsca na rutynę - prowadzenie lub udział w ciekawych projektach na poziomie lokalnym i międzynarodowym;
  • Przełożonego, który jest blisko swoich pracowników;
  • Możliwość rozwoju zawodowego - poprzez udział w projektach firmowych oraz poszerzanie swoich kompetencji i awansowania w ramach organizacji;
  • Szkolenia rozwojowe i językowe;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o atrakcyjną premię roczną;
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na firmowe produkty).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Europ Assistance Polska powstała w 1996 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Europ Assistance, lidera rynku usług assistance na świecie.

Niesiemy pomoc Klientom zarówno w kraju, jak i za granicą, w pięciu głównych obszarach: Dom, Samochód, Podróż, Zdrowie, Concierge.

Naszymi Partnerami Biznesowymi są: banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, brokerzy, firmy leasingowe, producenci i importerzy samochodów, branża telekomunikacyjna, dostawcy energii i gazu oraz dystrybutorzy sprzętu RTV/AGD.

Na co dzień, w imieniu naszych Partnerów, tworzymy programy assistance dopasowane do potrzeb ich Klientów i realizujemy pomoc, dbając o ich jak najlepsze doświadczenia.

Manager IT, Wołoska 5, Mokotów, Warszawa