Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Jakości - Budowa Maszyn

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-10-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Naszym Klientem jest firma z niemieckim kapitałem specjalizująca się w budowie maszyn. Organizacja jest jednym ze światowych liderów w swojej dziedzinie. W związku z zaplanowaną inwestycją typu „greenfield” w okolicy Wrocławia, w ramach, której powstanie zakład produkcyjny docelowo zatrudniający 200 osób, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Manager Jakości
    Budowa Maszyn

    Zakres obowiązków:

    • Budowa i rozwój podległego zespołu pracowników;
    • Współudział w transferze linii produkcyjnych z Niemiec do Polski;
    • Odpowiedzialność za tworzenie i wdrażanie strategii zarządzania jakością i standardów jakości w zakładzie;
    • Dalszy rozwój i doskonalenie efektywności zarządzania systemami jakości;
    • Współpraca z innymi działami firmy;
    • Analiza zagrożeń i kierowanie oceną ryzyka;
    • Regulacja procesu reklamacji i gwarancji.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne i dobra znajomość języka angielskiego;
    • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym;
    • Znajomość systemu klasy ERP;
    • Znajomość zasad z zakresu Lean Management, Six Sigma, 5S i Kaizen;
    • Praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością, metod jakościowych, oraz pomiaru procesu;
    • Udział w międzynarodowych projektach.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;
    • Współudział w tworzeniu organizacji i dalszy rozwój zawodowy wraz z rozwojem struktur firmy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dodanie klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) oraz na przekazywanie moich danych osobowych do potencjalnych pracodawców oraz spółek powiązanych z Eurosearch