Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Junior Działu Piekarnia - Cukiernia

  • Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 09.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Grupa SCHIEVER POLSKA jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie niskich cenach i profesjonalną obsługę. Do naszej centrali w Legnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager Junior

Dział Piekarnia/Cukiernia

Miejsce pracy: Legnica

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. bony towarowe na święta, dofinansowanie do wczasów, karnetów sportowych, paczki dla dzieci)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Miłą atmosferę pracy

Obowiązki:

  • Zarządzanie podległą kategorią – szerokość asortymentu, polityka cenowa
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Współpraca z bieżącymi dostawcami, poszukiwanie nowych
  • Monitorowanie sytuacji w branży piekarniczej/cukierniczej

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości branży piekarniczej/cukierniczej
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Znajomości MS Office (word, excel)
  • Zdolności analitycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikuj.

W CV prosimy zamieścić następującą klauzulę:

,,Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Schiever Polska z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 poz. 922 z późn. zm.)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Schiever Polska z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 64. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.’’