Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager/ka ds. Marketingu i Fundraisingu

FUNDACJA POJEDNANIEO firmie

  • Hodyszewo (pow. wysokomazowiecki), podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Pojednanie z siedzibą w Hodyszewie to organizacja założona w 2017 roku przy Sanktuarium Matki Bożej Pojednania. Głównym celem Fundacji jest pomoc osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Obecnie organizacja rozpoczęła dużą inwestycję: budowę Domu Miłosierdzia, który stanie się stacjonarnym ośrodkiem terapeutycznym dla osób uzależnionych oraz będzie miejscem spotkań grup wsparcia, warsztatów grupowych i terapii indywidualnych dla osób współuzależnionych i małżeństw w kryzysie. W związku z dynamicznym rozwojem Fundacja poszukuje obecnie kandydata/ki na stanowisko:

Oferujemy:

  • pracę z misją przy ambitnym projekcie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • hybrydowy model pracy – połączenie pracy zdalnej i stacjonarnej
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy z fundraisingu
  •  szkolenia i indywidualne
  • doradztwo doświadczonego konsultanta ds. fundraisingu;
  • roczną premię;

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii fundraisingowej i marketingowej;
  • tworzenie i realizacja kampanii fundraisingowych w celu pozyskiwania funduszy od darczyńców indywidualnych oraz biznesowych;
  • systematyczne budowanie bazy darczyńców indywidualnych oraz biznesowych, pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z darczyńcami;
  • tworzenie treści do materiałów komunikacyjnych;
  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej Fundacji, w tym zarządzanie stroną www oraz przygotowywanie informacji na stronę www, przygotowanie materiałów i prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook), przygotowanie i wysyłka emailingów;
  • analizowanie wyników działań fundraisingowych w celu identyfikacji najbardziej efektywnych metod pozyskiwania funduszy,
  • współpraca przy wszystkich działaniach promocyjnych Fundacji;
  • rozwój narzędzi pracy: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads oraz innych;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: marketing, ekonomia lub zarządzanie,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu lub fundraisingu,
  • praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych (off-line i on-line), umiejętność  tworzenia i prowadzenia wielokanałowych kampanii promocyjnych,
  • nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności koordynowania kilku projektów jednocześnie,
  • samodzielność w działaniu, umiejętności sprawnego organizowania pracy,
  • chęć stałego rozwoju,
  • kreatywność;
  • lekkie pióro, umiejętność pisania tekstów na www, FB, do emailingów, listów;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie do 9 marca 2021 r. za pomocą przycisku Aplikuj (w temacie wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska).

Więcej informacji o Fundacji Pojednanie na stronie http://fundacjapojednanie.pl/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne