Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager/-ka ds. PR i komunikacji marketingowej

Cebrio Grzegorz PelczarO firmie

  • Grabowa 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Cebrio Grzegorz Pelczar

Grabowa 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizowanie strategii komunikacji oraz marki.

  • Inicjowanie i realizacja działań we wszystkich obszarach public relations i marketingu.

  • Aktywny udział w procesach rozwoju produktów i usług.

  • Tworzenie wysokiej jakości treści w języku polskim i angielskim do różnych kanałów komunikacyjnych offline i online.

  • Realizacja celów biznesowych i wizerunkowych.

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi interesariuszami firm z grupy oraz Fundacji.

  • Prowadzenie projektów o charakterze komunikacyjnym, promocyjnym i CSR.

  • Nawiązywanie i budowanie relacji z dziennikarzami, bieżąca obsługa mediów, w tym inicjowanie nowych projektów i form współpracy z mediami.

  • Pomoc w organizacji wydarzeń.

  • Obsługa social mediów.

  • Współpraca z zarządem i raportowanie efektów.

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i doświadczenie w projektach z zakresu zrównoważonego rozwoju.

  • Korzystasz płynnie z języka angielskiego w mowie i w piśmie.

  • Masz udokumentowane portfolio projektów, które możesz nam pokazać (w tym tworzenie stron www i teksty redaktorskie).

  • Śledzisz branżę i lubisz stosować nowości. Wiesz, co działa, a co nie.

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiejętność negocjacji.

  • Masz wypracowane kontakty z dziennikarzami.

  • Jesteś gotowy/-a do podróży służbowych – m.in. do Chełmna, Bydgoszczy.

  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy to Twoja domena.

To oferujemy

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Wyjazdy i spotkania integracyjne.

  • Elastyczne formy pracy.

  • Przyjazna atmosfera w zespole naukowo-biznesowym.

  • Dostęp do auta służbowego.

  • Wpływ na rozwój i kierunki działań firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli GOZ, B+R i ESG nie są dla Ciebie tylko pustymi skrótami, jeśli lubisz wyzwania i pracę

w interdyscyplinarnym zespole, mamy dla Ciebie ofertę. W CEBRIO kreujemy biznesy, najchętniej zielone. We współpracy z biznesem i jednostkami naukowymi, realizujemy projekty B+R biorąc udział w budowaniu zespołów badawczych, opracowywaniu merytorycznej koncepcji projektów i nadzorowaniu realizacji prac badawczych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Interdyscyplinarne doświadczenie pozwala nam realizować projekty z różnych dziedzin. Wyróżnia nas nieszablonowe podejście, partnerskie relacje z Klientami i możliwość wdrażania pomysłów w życie. Firma posiada własne zaplecze technologiczne. Współpraca, zaangażowanie i kreatywność pozwalają nam tworzyć innowacyjne i wartościowe projekty.

Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy