Logo Pracuj.pl

Manager/ka ds. rozwoju linii biznesowej

Job AbroadO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków handlowych z potencjalnymi klientami (kontakt telefoniczny, umawianie spotkań, spotkania handlowe - bezpośrednie i zdalne)
  • sporządzanie i rozbudowa bazy aktualnych klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz analiza ich potrzeb
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • realizacja celów sprzedażowych, odpowiedzialność za wyniki
  • przygotowywanie oraz podpisywanie umów z klientami
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku
  • współtworzenie wraz z zarządem długoterminowej strategii sprzedażowej
  • współpraca z zarządem w zakresie ustalania kierunków rozwoju biznesu
  • monitorowanie i analiza konkurencji oraz trendów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku sprzedażowym i/lub w obsłudze klienta w branży HR
  • praktyczna znajomość budowania strategii sprzedaży
  • proaktywność, duża samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • wysokie kompetencje negocjacyjne oraz menedżerskie
  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość programu CRM
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej organizacji będącej członkiem Polskiego Forum HR, zrzeszającego największe firmy doradztwa personalnego
  • niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
  • praca we wspierającym się zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i partnerstwo
  • programy szkoleniowe przygotowane dla managerów
  • troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w ramach atrakcyjnego pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, karta sportowa i inne)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub o współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od kompetencji i doświadczenia
  • premie powiązane z realizacją celów
  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • możliwość korzystania z pracy w systemie hybrydowym (zdalna i w biurze)
  • możliwość współkształtowania CSR firmy poprzez udział w realizacji wielokrotnie nagradzanego programu TAKpełnosprawni

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy

Miejsce pracy: Katowice, delegacje na teren Niemiec

Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Job Abroad (APT 7848) jest agencją zatrudnienia wchodzącą w skład Job Impulse. Działamy na polskim rynku od 2015 roku, a od 2019 z sukcesem zatrudniamy pracowników za granicą. Z nami możesz rozpocząć pracę w renomowanej firmie, która dba o dobrą współpracę i znakomite warunki pracy. Codziennie troszczymy się o komfort i zadowolenie naszych pracowników. W 2020 roku w rankingu Polskiego Forum HR znaleźliśmy się na 3 miejscu wśród Agencji Pracy Tymczasowej delegujących pracowników za granicę. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Aktualne oferty pracodawcy
Numer ref. MRLB/Katowice/012023/PL

Manager/ka ds. rozwoju linii biznesowej, Opole