Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager(ka) Obsługi Gości

Rent like home sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i zarządzanie zespołem Opiekunów Gości

  • Dbanie o relacje z gośćmi apartamentów, zapewnianie najwyższych standardów obsługi klienta i nieustanne poszerzanie kompetencji zespołu w tym zakresie

  • Analiza efektywności działań zespołu i dostawców zewnętrznych (firmy sprzątające, obsługa techniczna)

  • Monitorowanie satysfakcji gości apartamentów (odpisywanie na recenzje, wyjaśnianie zwrotów i skarg) oferowanie na ich podstawie rozwiązań i usprawnień

  • Dbanie o komfort i bezpieczeństwo gości, oraz reagowanie na wyzwania pojawiające się podczas ich pobytu w apartamencie,

  • Okresowe sprawdzaniem stanu technicznego i czystości apartamentów

  • Komunikacja z Gośćmi za pomocą maila, portali, telefonu i aplikacji

  • Kontakt z podwykonawcami - umawianie drobnych napraw

  • Budowanie relacji z właścicielami mieszkań, administratorami budynków, sąsiadami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rynku skoncentrowanego na B2C, w branży obsługi klienta (hotelarstwo, turystyka, wellness, restauracje)

  • Doświadczenie w przewodzeniu zespołowi, szkoleniu go, inspirowaniu i wyznaczaniu celów

  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikacji się z klientami i dbania o najwyższe standardy obsługi

  • Doskonale radzisz sobie z zadaniami wymagającymi dokładności i skrupulatności

  • Twój angielski pozwala Ci na swobodną komunikację

  • Lubisz ludzi, a komunikatywność, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista to Twoje wizytówki

  • Dobrze radzisz sobie w stresujących sytuacjach i sprawnie szukasz rozwiązań

  • Możesz pracować w systemie zmianowym (działamy także w niedziele i święta)

  • Doskonalisz się w codziennej pracy, dbasz o swój rozwój osobisty

To oferujemy

  • Dużą autonomię działania

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Ciekawe i ambitne zadania w szybko rozwijającej się firmie

  • Wsparcie zespołu i Managera Oddziału

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Rent like home sp. z o.o.

Rozwiązywanie problemów to Twój żywioł? Przywiązujesz wagę do detali? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

Zarządzamy prawie 700 apartamentami na wynajem w całej Polsce. Rozkręciliśmy biznes w Warszawie, Zakopanem, Międzyzdrojach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Kołobrzegu. Tak dynamiczny rozwój wymaga ciągłego rozbudowywania naszego zespołu, dlatego obecnie poszukujemy nowej osoby, która idealnie sprawdzi się w roli Manager Obsługi Gości w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy