Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Kategorii (Kosmetyki / Zabawki / Film i Muzyka)

HAXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami

  • Analiza rynku dostawców i działań konkurencji w obszarze e-commerce

  • Dobór dostawców, budowanie atrakcyjnej oferty towarowej

  • Tworzenie i uaktualnianie oferty handlowej

  • Przygotowywanie analizy sprzedaży oraz towarowanie

  • Rozwój stron produktowych oraz udział w tworzeniu polityki cenowej

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Analizowanie oraz raportowanie wyników sprzedaży

  • Współpraca z działem marketingu w ramach koordynacji promocji i działań online

  • Udział w targach branżowych

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu kategorią

  • Znajomość rynku dostawców i producentów w jednej z podanych kategorii: kosmetyki / zabawki / film i muzyka

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kategorią w e-commerce

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności analityczne

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (pensja podstawowa + premia)

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

O nas

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się ecommerce z Łodzi, poszukujemy 3 doświadczonych Managerów Kategorii, którzy pokierują kategoriami kosmetyka / zabawki / film i muzyka. Poszukujemy ekspertów w swoich branżach, którzy znają bardzo dobrze rynek, producentów oraz posiadają wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne.