Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Kategorii Zakupowej

VOLLMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zakup towarów zgodnie z procedurami firmy

  • Prowadzenie badań marketingowych w ramach wydzielonej kategorii

  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z producentami

  • Zarządzanie bazą dostawców

  • Koordynowanie procesu przygotowywania umów handlowych z dostawcami

  • Pozyskiwanie nowych rynków i dostawców

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2) – warunek konieczny, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomość obrotu dokumentacji biznesowej

  • Znajomość zasad ustalania cen

  • Gotowość do nauki

  • Praktyczna wiedza na temat podstaw wzajemnych stosunków między firmami

  • Umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość branży FMCG

  • Baza kontaktów biznesowych z producentami żywności i innych kategorii towarów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz nielimitowany system prowizyjny

  • Określona ścieżka dalszej kariery

  • Umowę o pracę

  • Wyzwania i możliwość realnego rozwoju zawodowego

  • Najnowocześniejsze rozwiązania do pracy grupowej oraz zdalnej

VOLLMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Vollmart Sp. z o.o. to nowopowstała sieć sklepów hard dyskontów w Polsce. Pomagamy ludziom zaoszczędzić i żyć lepiej poprzez dystrybucje niezbędnych produktów.

Przewiń do profilu firmy