Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager kawiarni

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kolejowa 49A, 01-210 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 01.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oryginalna niedawno otwarta klubokawiarnia Miau Grau położona na nowoczesnym osiedlu 19. Dzielnica poszukuje doświadczonego menedżera, który przyczyni się do rozwoju tego wyjątkowego miejsca. Kochamy koty, planszówki i dobrą muzykę!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • dbanie o standard obsługi klienta, umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania relacji
    • zarządzanie personelem kawiarni, w tym wsparcie w rekrutacji, grafik, umiejętność wyznaczania celów, szkolenie i coachowanie pracowników, dbanie o wysoką jakość
    • opracowywanie menu i procesów produkcji w kawiarni. Proponowanie nowych pozycji menu
    • nadzór nad procesem zamówień i gospodarowanie towarem. Dbanie o ekonomikę zamówień
    • bieżące rozliczenia faktur, raportów dobowych, stanu kasy, okresowe inwentaryzacje
    • dbałość o higienę i estetykę lokalu
    • wsparcie pracowników w obsłudze szczytów ruchu
    • wparcie działań marketingowych, w tym praca podczas organizowanych eventów
    • dbałość o zwiększanie obrotów kawiarni, oraz jej dochodowości

    Wymagania:

    • doświadczenie w zarządzaniu kawiarnią lub restauracją
    • wysokie zaangażowanie, odpowiedzialność i dojrzałość
    • doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta
    • umiejętność pracy z personelem kawiarni, motywowania, rozliczania, szkolenia
    • znajomość procesów i procedur pracy w gastronomii
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, gdzie wiele tworzymy od podstaw
    • profesjonalna, rzeczowa komunikacja
    • zwracanie uwagi na detale
    • komunikatywny język angielski

    Oferujemy:

    • świetną atmosferę pracy w dynamicznym, przedsiębiorczym środowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego, nauki całościowego zarządzania biznesem
    • atrakcyjny system premiowy
    bottom

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: http://miaugrau.pl/