Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager - Kierownik sieci gastronomicznej

Jonex Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Standaryzacja obsługi oraz dbałość o wysoką jakość obsługi gości

  • Podejmowanie działań w zakresie pozyskiwania nowych Klientów, promowanie i reprezentowanie restauracji,

  • Podejmowanie działań w zakresie budowania marki w social mediach

  • Wkład w budowę i rozwój sieci

  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe

  • Zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku operacyjnego.

  • Budowanie i rozwój podległego zespołu oraz motywowanie pracowników do działania.

  • Dbałość o bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Zamawianie towaru i nadzór nad gospodarką magazynową

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kawiarnią, restauracją lub lodziarnią.

  • Zdolność pracy na cyfrach i wskaźnikach, w szczególności z użyciem arkusza excel

  • Pozytywną energię, inicjatywę, zapał i entuzjazm w działaniu

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu pracowników.

  • Elastyczność, kreatywność, otwartość i pomysłowość

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na celach.

  • Znajomość social mediów

  • Komunikatywności i swobody w pracy z klientem

  • Pasja do gastronomii

  • Umiejętność myślenia w kategoriach rozwiązań oraz chęć stawiania czoła nowym wyzwaniom

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Pracę wśród fantastycznego zespołu, w miejscu o unikatowej atmosferze

  • Elastyczny grafik

  • Atrakcyjne warunki pracy oraz system motywacyjny

  • Rozwój zawodowy

  • Dni pełne wyzwań z marką budującą swoją historię w segmencie Gelato & Cafe

  • Możliwość budowania nowej marki gastronomicznej

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy