Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych należy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GRUPA INCO S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 25.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
GRUPA INCO SA

Manager - Kierownik sklepu internetowego

GRUPA INCO SA O firmie

  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzaniu oferty i jej aktualizacji oraz tworzeniu i aktualizowaniu treści oraz opisów produktów, kategorii produktów

  • Kreowaniu ofert sprzedaży w tym pakietowych wyróżniających się unikalnością wynikającą z szerokiego wachlarza produktowego Grupa INCO SA

  • Przygotowywaniu i weryfikowaniu działania kampanii marketingowo-sprzedażowych prowadzonych w obrębie sklepu internetowego; Współpracy z Działem Marketingu oraz agencjami zewnętrznymi w szczególności w zakresie SEO, content marketingu, e-mail marketingu;

  • przygotowywanie raportów skuteczności kampanii i sprzedaży, wraz z rekomendacjami działań

  • Analizowaniu źródeł konwersji, wizyt oraz zachowania użytkowników, a następnie wyciąganie wniosków i wdrażanie nowych rozwiązań;

  • Śledzeniu działań konkurencji oraz trendów w branży i e-commerce;

  • Tworzeniu planu działań operacyjnych;

  • prowadzenia korespondencji z klientami

  • obsługi sklepu pod nieobecność specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego, projektów ecommerce,

  • Zdolności sprzedażowych i analitycznych

  • Znajomości zasad funkcjonowania platform sprzedażowych takich jak Allegro, Ebay lub innych;

  • Doświadczenia w kreowaniu oferty reklamowej w internecie (znajomość technik, narzędzi Google Ads, Google Analytics); Zarządzania kampaniami online na platformach: Facebook, Instagram, YouTube);

  • Doświadczenia w digital marketingu w celu zwiększenia ruchu na stronach internetowych (SEO, SEM);

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych

  • Samodzielności, efektywności w działaniu;

  • Wysokiej kultury osobistej,

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Duże pole do realizacji i wdrażania własnych pomysłów w stabilnej firmie o długich tradycjac ;

  • Szkolenie produktowe i branżowe

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

GRUPA INCO S.A., producent m.in. chemii gospodarczej, nawozów i opakowań z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy