Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Klienta Biznesowego

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kościuszko M2B Sp. z o.o. Sp. kom.

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania:

    • wprowadzanie produktów na rynek
    • rozszerzanie współpracy z aktualnymi klientami
    • realizacja planów sprzedażowych

    Zakres obowiązków:

    • identyfikacja nowych możliwości biznesowych
    • wprowadzenie nowych kanałów sprzedaży oraz promocji
    • rozbudowanie sieci kooperacji B2B / B2C
    • analiza oferowanych produktów i ich zgodność z wymaganiami rynku
    • współpraca z działem produkcji, przy tworzeniu produktów
    • rozumienie i stałe śledzenie trendów rynku gastronomicznego, FMCG, HORECA
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży
    • budowanie pozytywnych relacji z klientami

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG, HORECA, gastronomicznej min. 3 lata - warunek konieczny
    • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
    • wykształcenie wyższe - preferowane ukończone studia na kierunkach biznesowych
    • doświadczenie w handlu z klientami sieciowymi
    • znajomość najświeższych trendów na rynku
    • samodzielność, kreatywność, determinacja
    • mile widziane doświadczenie w eksporcie

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • umowę o pracę
    • stałe wynagrodzenie + premie wynikowe
    • duży poziom samodzielności i realizacji własnych rozwiązań
    • elastyczne godziny pracy
    • pakiet w grupowym ubezpieczeniu na życie