Ta oferta pracy jest nieaktualna od 215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Klienta Biznesowego

  • Legnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu od ponad 12 lat zajmuje się obrotem i windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą kompleksową obsługę procesu egzekwowania tychże wierzytelności. Posiadając zaś uprawnienia detektywistyczne wspieramy cały proces obrotu wierzytelnościami i windykacji informacyjnie. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich najwyższą skuteczność. W związku z dynamicznym  rozwojem naszej firmy, poszukujmy kandydatów do współpracy w naszej siedzibie we Wrocławiu oraz w oddziale w Legnicy.

    Aktualnie poszukujemy współpracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica, Wrocław

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż usług windykacyjnych i prawnych w sektorze B2B
    • prowadzenie negocjacji handlowych stacjonarnie i face to face
    • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
    • codzienna współpraca z działami: prawnym, obsługi Klienta i windykacji

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług B2B
    • samodzielność i energia w działaniu
    • szerokie horyzonty, otwartość i elastyczny umysł
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie w formie: podstawa + miesięczna premia + bonusy
    • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie windykacyjnym i prawnym
    • aktywny udział w kształtowaniu wizerunku firmy
    • pracę w przedsiębiorstwie ukierunkowanym na stały rozwój
    • wyjazdy i eventy integracyjne
    • pyszną aromatyczną kawę :)