Logo Pracuj.pl

Manager Klienta Kluczowego

BLACK LIONO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna
8 000–15 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 000–25 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

BLACK LION

Pawia 9

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych
  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym Klientom wysokiej jakości zindywidualizowanej obsługi
  • Budowanie długotrwałych dobrych relacji z nowymi i obecnymi Klientami

Nasze wymagania

  • Jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową - również na osoby 50+
  • Biegła w mowie i piśmie znajomość języka polskiego (nie wymagamy absolutnie znajomości języków obcych)
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Pozytywne nastawienie do życia ;)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne (wysoki poziom komunikacji)
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie nastawienie na realizację własnych celów osobistych oraz zawodowych
  • Konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy z czasem

To oferujemy

  • Umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt menedżerski
  • Najwyższe z możliwych wynagrodzeń w branży
  • Partnerskie podejście
  • Możliwość tworzenia ciekawego, innowacyjnego w skali kraju projektu
  • Możliwość rozwoju osobistego w energicznym zespole profesjonalistów
  • Możliwość budowy własnego zespołu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

BLACK LION tworzą ludzie cechujący się profesjonalizmem, ekspercką wiedzą na co dzień kompleksowo wspierający zarówno Klientów firmowych jak i indywidualnych.

Nasz zespół posiada bardzo duże, poparte sukcesami, doświadczenie dotyczące finansów, prawa, oraz wszelkiej optymalizacji kosztów zarówno dla Klientów firmowych jak i indywidualnych.

Gwarantujemy profesjonalne podejście i skuteczne prowadzenie spraw naszych Klientów.

W naszym portfolio posiadamy szereg kompleksowych usług oraz rozwiązań dających Klientom możliwość współpracy z jedną firmą w pełnym zakresie.

Zapewniamy naszym Klientom fachową, rzetelną pomoc najlepszych: bankierów, analityków, księgowych, finansistów, prawników oraz opiekunów dbających o należytą koordynację współpracy.

Jeżeli poszukujesz szansy na pozytywną zmianę w życiu to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Jeżeli masz, podobnie jak my - dość nudnej pracy, która wiążę Twoją kreatywność oraz marzenia, śmiało aplikuj - jeżeli nie, to nawet nie pisz!

Jeżeli chcesz cieszyć się pieniędzmi i czasem wolny to nie zwlekaj!

Jesteśmy doświadczonym zawodowo zespołem ludzi pragnącym znacznie więcej od życia niż szara przeciętność. Nie skupiamy się na problemach, ale je aktywnie rozwiązujemy - cenimy pomocność, otwartość i uśmiech.

Jeżeli podoba Ci się nasze podejście - aplikuj, na pewno odnajdziesz się w naszym zespole!

BLACK-LION.CO

Manager Klienta Kluczowego, Pawia 9, Stare Miasto, Kraków