Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Klienta Zamożnego

  • Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kęty, Kraków, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Rabka-Zdrój, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Krynica-Zdrój, małopolskie
  • Kierownik
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Automobilis Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w  profesjonalnej likwidacji szkód komunikacyjnych. Nasz zespół tworzą przede wszystkim doświadczeni rzeczoznawcy z zakresu motoryzacji, dzięki którym każda szkoda
zostanie rzetelnie i w pełnym zakresie oszacowana.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Bukowno, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kęty, Kraków, Krzeszowice, Libiąż, Limanowa, Maków Podhalański, Miechów, Mszana Dolna, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Szczawnica, Tarnów, Trzebinia, Tuchów, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie kompleksowa obsługa Klienta Zamożnego w zakresie sprzedaży obligacji korporacyjnych. Pracownik odpowiedzialny będzie za profesjonalne doradztwo finansowe oraz dbałość o nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami.

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu Klienta Zamożnego
  • dystrybucja obligacji korporacyjnych oraz zapewnienie kompleksowej opieki nad Klientem
  • dbanie o wizerunek firmy oraz budowa długofalowych relacji z Klientami w oparciu o kompetencje i doświadczenie

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych ze szczególnym uwzględnieniem obligacji korporacyjnych
  • doświadczenia we współpracy z Klientami Zamożnymi
  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu Klienta Zamożnego
  • znajomości rynku lokalnego oraz doświadczenie we współpracy z pośrednikami
  • ugruntowanej wiedzy w obszarze produktów inwestycyjnych
  • umiejętności budowania długoterminowych relacji
  •  wysokiej kultury osobistej i profesjonalizmu w kontaktach z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysokie prowizje)
  • dużą samodzielność w działaniu
  • wsparcie ze strony kadry zarządzającej
  • pracę z doświadczonymi ekspertami z branży
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop+telefon+samochód służbowy)

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
klikając w przycisk Aplikuj.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się