Manager Klienta Zamożnego

  • warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 2018-06-05
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijająca się firmą działająca na rynku finansowym.

    Nasz Zespół tworzą byli managerowie z największych instytucji finansowych w kraju. Poprzez swoje biznesowe doświadczenia oraz doskonałą znajomość rynku finansowego efektywnie i odpowiedzialnie tworzymy rozwiązania finansowe dla naszych Klientów, zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

    Poszukujemy ambitnych i proaktywnych osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Zadania

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów Zamożnych.
    • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów inwestycyjnych oferowanych przez firmę.
    • Utrzymywanie relacji z Klientem poprzez analizę potrzeb i oczekiwań Klientów oraz profesjonalny dobór narzędzi inwestycyjnych z portfela produktów firmy.
    • Realizacja indywidualnych, realnych celów sprzedażowych.

    Wymagania

    • Min. roczne doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów z segmentu Premium i sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeniowych, kredytowych.
    • Wiedza z zakresu produktów oraz funkcjonowania rynku finansowego i dostępnych produktów inwestycyjnych.
    • Wykształcenie wyższe.
    • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

    Oferujemy

    • Możliwość dostosowania formy zatrudnienia do indywidualnych potrzeb kandydata.
    • Cykliczne, bezpłatne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe.
    • Materiały marketingowe i dostęp do baz danych.
    • Back office w największych miastach w kraju.
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem nagród pozafinansowych.

    Jeżeli chcieliby Państwo zostać cenionymi pracownikami, w prężnie działającej firmie prosimy o złożenie aplikacji i przysłanie aktualnego CV oraz o podanie w temacie maila preferowanego miejsca podjęcia pracy.

    Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Polski Holding Inwestycyjny S. A. danych osobowych w celach rekrutacji.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.